Nasz zespół

Naszą placówkę tworzą lekarze z pasją. Jesteśmy zgranym zespołem współpracującym ze sobą już od dłuższego czasu. Lubimy naszą pracę, co dzień ciesząc się, że pomagamy ludziom. Jesteśmy zaangażowani całym sercem, więdzą i profesjonalizmem, abyś Ty Drogi Pacjencie czuł się u nas jak najlepiej.

 

lek.dent.
Jolanta Gromaszek

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie specjalizująca się w protetyce, implantologii i stomatologii zachowawczej.

Twórczyni naszej kliniki. Uczestniczka licznych kursów w kraju i zagranicą.  Stale podnosząca swoje kwalifikacje na szkoleniach międzynarodowych. Finalistka konkursu "Kobiety biznesu 2012" organizowanego przez portal Bankier.pl. 

Zaangażowana całym sercem, by nasze gabinety, proces leczenia i komfort leczenia Pacjenta był na jak najwyższym poziomie.

lek.dent.
Łukasz Ścisłowski

Absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, chirurgią i protetyką. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Zawsze stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, dlatego dużą wagę przywiązuje do rozmowy i dokładnego planowania leczenia już od pierwszej wizyty. Po skończonej pracy chętnie sięga po gitarę basową i uprawia kolarstwo górskie.

lek.den.
Jarosław Dąbrowski
(chirurg twarzowo-szczękowy)

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale Wojskowo-Lekarskim, oraz Lekarsko-Dentystycznym, lekarz stomatolog, specjalista w zakresie chirurgii twarzowo-szczękowej. Odbywał staże w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Wojskowym Instytucie Medycznym w Łodzi. Specjalista w dziedzinie zaawansowanych zabiegów z zakresu chirurgii twarzowo-szczękowej.

lek.den.
Marzena Mazurek-Surtel
(endodoncja-leczenie
pod mikroskopem)

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, rocznik 2006. Po studiach, pracując  zdobywała doświadczenie, poszerzając wiedzę z dziedziny stomatologii. Zainteresowania obejmowały w szczególności endodncję, chirurgię i protetykę, oraz stomatologię estetyczną. Od kilku lat zajmuje się wykonywaniem zabiegów pod mikroskopem. Ukończyła wiele kursów krajowych i zagranicznych u najlepszych mentorów na świecie. Wciąż rozwija swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach.

Zainteresowania pozazawodowe to przede wszystkim podróże. Zarówno te bliższe, po Europie jak te dalsze, z plecakiem do najodleglejszych zakątków świata oraz podróże motocyklowe. Poza tym na codzień stara się aktywnie spędzać czas, m in. trenując bieganie (półmaraton w 2015r.)

 

lek.med.
Michał Tarkiewicz
(medycyna estetyczna)

Lekarz medycyny dr Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończył studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz liczne kursy i szkolenia w kraju i zagranicą. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pragnie przyczyniać się do poprawy jakości życia swoich Pacjentów i uważa, że zabiegi medycyny estetycznej bardzo dobrze realizują to zadanie.

Przed przystąpieniem do pracy chce zawsze dobrze poznać potrzeby Pacjentów, aby doradzić najlepsze rozwiązania. Wytłumaczy zawsze, jakich dokładnie rezultatów się spodziewać. Doktor Tarkiewicz ze wszech miar stara się by Pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Bemo Dent Clinic

Nasza placówka powstała z myślą o jak najwyższym komforcie pacjenta. W tym celu stworzyliśmy nowoczesne gabinety, dając pacjentom nie tylko przyjazne wnętrza, najwyższej jakości nowoczesny sprzęt ale co najważniejsze personel całym sercem zaangażowany emocjonalnie, wiedzą i profesjonalizmem w swoją misję-leczenie pacjentów, zwracanie im radości z pięknego i zdrowego uśmiechu.

Dla komfortu pacjentów w naszym gabinecie udostępniliśmy bezprzewodowy internet. Dbaliśmy również o to by nasza placówka nie była tylko surowym, medycznym obiektem, ale by pacjent czuł się u nas jak najlepiej. Z wszech miar staramy się być jak najbardziej przyjaźni dla naszych pacjentów.

Pamiętaliśmy także o naszych najmniejszych pacjentach. Z myślą o odwiedzających nas dzieciach, stworzyliśmy dla nich zakątek zabaw. Hitem wśród najmłodszych pacjentów jest nasza wielka, puchowa biedronka. Często nawet dorośli nie omieszkają zajrzeć do naszego kącika zabaw.

Co nas wyróżnia ?

Chcemy by pacjent czuł się u nas jak najlepiej, stąd przywiązujemy dużą wagę, by nie tylko leczyć ale i przekazywać wiedzę pacjentom w sposób przejrzysty, odpowiadając na każde pytania, rozwiewamy każde wątpliwości.

Mamy wielopoziomowe spojrzenie na pacjenta - nasze leczenie rozpoczyna się od poznania potrzeb i oczekiwań pacjenta. Uwzględniamy wszelkie wymagania dając na podstawie swojej wiedzy i kwalifikacji jak najlepszy efekt leczenia.

Jesteśmy rzetelni, kompetentni, skuteczni.

Personel zaangażowany w dobro pacjenta-zawsze z uśmiechem, cierpliwością otaczamy pacjenta opieką.Nasza kadra od lat uczestniczy w specjalistycznych kursach zarówno zagranicznych jak i krajowych, by stale wzbogacać swoją doświadczenie i wiedzę.

Atrakcyjną lokalizację-blisko centrum Warszawy oraz trasy AK.
Obsługa w języku angielskim.
Bezpłatne przeglądy i konsultacje.

Tomografia komputerowa 3D
Implanty renomowanego światowego systemu 3i
Zabiegi chirurgiczne.
Ortodoncję na najwyższym poziomie.
Usługi stomatologi estetycznej.
Gustownie urządzony, klimatyzowany gabinet z dostępem do bezprzewodowego internetu.
Atrakcyjną ofertę z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, implantologii i protetyki.

Nasza placówka

Oferuje Państwu

Finansowanie

usług medycznych